Firmamızın 1980 yılında iki ortaklı, Elektrikli Isı Cihazları İmalatı ve Sıcak Hava Üfleyicileri ithalatı ve satışı yapmak üzere faaliyetine başlamıştır. Kurulduğumuz ilk yıllarda Elektrikli Isı Cihazları alanında faaliyetlerimiz daha geniş olup daha sonra bunları sanayi tipi ısıtıcılar olan Özel Plaka Isıtıcıları ve Hücre Isıtıcıları takip etmiştir.

 

Ürünlerimiz özellikle branda olmak üzere zemin kaplama, pvc mobilya kaplama ve otomotiv sanayinde kullanılmaktadır.

 

Bugün Türkiye'nin birçok şehrinde ve önemli büyük firmalarla çalışmakdayız. Bizim için sadece satış politikası önemli olmayıp aynı zamanda satış sonrası tamir ve bakım gibi servis işlemlerini de yürütmek birinci önceliğimizdir.

 

Gelişen hayat koşulları sayesinde üretilen malzemelerin faaliyet alanları genişlemekte olup farklı ihtiyaçlarada hizmet vermeye başlamıştır.,bizde satışını yapmakta olduğumuz ürünlerimizin kısa zamanda faaliyet kollarının genişlemekte olduğunu görüp vizyonumuzu buna göre belirliyoruz.

 

Amacımız sadece üretim ve satış yapmak değil, bu süreçlerden sonraki destekleri sağlayıp bulunduğumuz konumu sağlamlaştırmaktır.

 

Üretimlerimiz uzaman olduğumuz konumda sürdürüyoruz PVC, PE, PE Ve Membran kaynak makinaları aksesuarları, Sıcak hava kaynak makinaları ağızlıkları ve merdaneler zemin kaplamada kulanılan ağızlıklar, Membran Hava test cihazları, PE, PVC, PP Kaynak elektrodları, Termostat Kontrolu ısıtıcı.